BMIAlkoholDiskuze×

VYHLEDAT

Zavřít

Aminokyseliny, kyseliny

Anabolika, steroidy

Antioxidanty

Bílkoviny, proteiny

Chemie

Enzymy, koenzymy

Hubnutí, diety, redukce

Kreatin, kre-alkalyn...

Minerální látky

PelMel

Pitný režim

Pohybový aparát

Přídatné látky, aditiva...

Řasy

Rostliny, extrakty, silice

Sacharidy

Tuky, oleje

Vitaminy

Živočišné látky, extrakty

www.nutrion.cz/info

PRO SPRÁVNOU FUNKCI STRÁNEK POVOLTE JavaScript.

Téma: SARMS - premiumsarms.cz...

Diskuze pro(o) zdraví jsou primárně určeny pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřují názory serveru.

JMÉNO - min. 5 znaků

NADPIS - min. 5 znaků

TEXT

Tři krát 1 se rovná

 

SARMS - premiumsarms.cz

založeno 19.12.2020 22:45:06 | Daniel | odpovědět

Zdravím, máte někdo prosím zkušenosti se SARMS od značky premiumsarms ? kdyžtak www.premiumsarms.cz dejte vědět prosím. Značka vypadá seriozně.

Sarms

24.01.2021 02:58:00 | Eddie | odpovědět

Tak tohle určitě seriózně nevypadá můj web teda vypadá mnohem serióznějš s nabídkou sarms

Ibuta + osta - ibutostar@azet.sk

30.01.2021 15:03:40 | Ibutostar | odpovědět

Ahojte, ja len celkovo opravim niektore komenty, swiss,magnus a podobne nie su dobre, rozni uzivatelia pisali bud ziadne ucinky,alebo dokonca negativne,kedze tieto firmy tam mozu primiesat napr inzulin. Za mna sarmsstore z UK je v pohode. Ostarine ma vplyv na TST, znizuje prieodzenu tvorbu zhruba o 40percent. Preto pri zaznamenani nejakych vykyvov,pripadne po cykle by sa mal uzivat minimalne kvalitny tribulus po dobu cca 1mesiaca. Pri osta je potrebne brat podporu pecene s vyssim obsahom Silymarinu. Ibutamoren nema vplyv na pecen ani na tvorbu TST. S kamaratmi konkretne sme sa rozhodli obist firmy ako magnus alebo swiss a dostal som sa priamo k labaku,ktory tieto veci vyraba s 99 percentnou purity(bez primesi a minimalizaciu negativnych ucinkov). Ostalo este par liquidov z osta aj ibuta,kedze sme museli objednat velke mnozstva, zatial 3 cykly dokoncene bez vedlajsakov. Kto by mal zaujem, viem par 30ml flasiek s koncentraciou 50mg/ml (60-100davok podla denneho davkovania) posunut. Pre porovnanie Umbrellalabs ma koncentraciu iba 20mg/ml. Netreba zabudat na to,ze sarms sa predavaju vylucne na laboratorne a vyskumne ucely a nie su schvalene FDA pre cloveka na priamu konzumaciu

Stránky jsou věnovány informacím o výživových přípravcích, vitamínech, minerálech, doplňkové a sportovní výživě a látkám rostlinného původu. Stránky mají pouze informativní charakter.

Stránky se snaží podávat kvalitní, komplexní a objektivní informace. I přesto doporučujeme, veškeré zde získané informace porovnávat s dalšími zdroji, zejména z důvodu neustálého rozvoje vědních oborů spojených s oblastí zájmu těchto stránek.

Twitter NUTRIONczFacebook.com/nutrionczInstagram.com/nutrioncz

Téma: SARMS - premiumsarms.cz... | VITAinfo