BMIAlkoholDiskuze×

VYHLEDAT

Zavřít

Aminokyseliny, kyseliny

Anabolika, steroidy

Antioxidanty

Bílkoviny, proteiny

Chemie

Enzymy, koenzymy

Hubnutí, diety, redukce

Kreatin, kre-alkalyn...

Minerální látky

PelMel

Pitný režim

Pohybový aparát

Přídatné látky, aditiva...

Řasy

Rostliny, extrakty, silice

Sacharidy

Tuky, oleje

Vitaminy

Živočišné látky, extrakty

www.nutrion.cz/info

PRO SPRÁVNOU FUNKCI STRÁNEK POVOLTE JavaScript.

Diskuze: RYBÍ TUK (zdroj Omega-3)

Původně byl rybí tuk používán do svícnů a ke zpracování kůží, ale již ve středověku se stal společně se sušenými rybami jedním z nejdůležitějších exportních artiklů Norska a od 17. století je používán jako léčivo.< p>  < p> Rybí tuk je přirozeným zdrojem vitamínů A a D a nenasycených mastných kyselin (Omega-3), které při dlouhodobém příjmu dokáží příznivě ovlivňovat funkci srdce a krevního oběhu, správný vývoj mozku, kostí a zraku. Podporuje zdravý vývoj kůže a je nenahraditelný i pro správný vývoj plodu dítěte v těle matky. < p> snižuje riziko srdečních onemocnění<...

Zpět na článek: RYBÍ TUK (zdroj Omega-3)

JMÉNO - min. 5 znaků

NADPIS - min. 5 znaků

TEXT

Tři krát 1 se rovná

 

Diskuze je určena pouze pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru.

omega-3

06.09.2010 14:03:57 | Tina | odpovědět

Pred casem jsem zacala uzivat Maxicor s omega-3 nenasycenymi mastnymi kyselinami. Mame v rodine vysoky cholesterol takze jsem chtela predejit pripadnym srdecne-cevnim potizim, jako prevenci... ted jsem cetla ze omega3- jsou elixirem mladi takze fakt doporucuju uzivat, citim se lip:o)

to snad ne

29.10.2010 11:58:47 | hanaa | odpovědět

milé maminky jestli chcete, aby vaše minko dobře rostlo a mělo všechny vitámíny, tak mu dopřejte a také sobě chlorellla je 100%přírodní
ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy, toxiny a další jedovaté látky, pomáhá odstranit chronickou zácpu, čistí trávící ustrojí, jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií, podporuje zdravou krvetvorbu, zvyšuje hladinu hemoglinu, podporuje kožní metabolismus, hojení ran a vředů, posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním, podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů, prospívá celkové regeneraci organismu, zvyšuje energi a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál více se dozvíte zde jsou tam supr články chlorellamrmia.blogspot.com

Omega-3

27.10.2010 21:26:27 | Ivana | re 15.01.2011 19:30:44 | odpovědět

O velice příznivých účincích ribího tuku vím dlouhá léta a také ho užívám Dosud jsem kupovala ten obyčejný rozlévaný do flaštičky z lékárny, který v porovnání s kapslemi byl nesrovnatelně levnější, ovšem silně byl cítit rybinou a děti mi ho nechtějí užívat.
Asi před 3/4 rokem jsem objevila na slovenském internetu stránky www.nutraceutica.sk, kde se nabízí cenově velmi přijatelný a navíc zbavený rybí pachutě ! Nechávala jsem si ho vozit z Bratislavy, ale dnes je možné na zmiňovaných stránkách objednat i do Čech.
Také všem doporučuji. A mají i ochucené příchutěma.

RE: Omega-3

22.11.2010 22:20:49 | Jindřiška | odpovědět

Ivano, moc děkuji za vynikající tip. Ja jsem si na www.nutraceutica.sk objednala všechny 3 druhy - jsou výtečné a věřím, že je to mimořádná kvalita. Užíváme celá rodina, děti, já s manželem, rodiče i prarodiče.
Ještě jednou moc děkuji, protože na českém trhu je to ojedinělý produkt.
Zdravím Jindřiška

RE: RE: Omega-3

15.01.2011 19:30:44 | Eva | odpovědět

Zjistila jsem, že existuje další takový produkt. Jmenuje se Opti Omega 3 Orange a dokonce se dá koupit i v lékátnách, ale musíte si ho vyžádat, jinak vám lékárnice budou nutit drahé kapsle.
Eva

Omega 3 a kontraindikace

01.06.2012 20:39:59 | Magdalena | odpovědět

Užívám léky Vessel Due F a nyní jsem našla, že může být kontraindikace, jestli jsem to dobře pochopila,, neužívat při poruchách krevní srážlivosti, užíváte-li jiné léky proti srážlivosti´´
Tzn., že bych neměla rybí tuk užívat? Co to může způsobit.Děkuji za odpověd

Rybí tuk

25.11.2012 14:28:21 | Saskie Řádná | odpovědět

Já a celá moje rodina užíváme rybí tuk přímo v oleji. Kupuju jedině od www.islandcz.cz. Jsou z Islandu a rozhodně to nejlepší, co jsem našla. Nejsou tak moc cítit rybinou a hlavně jsou kvalitnější, než další rádoby kvalitní omegy u nás na trhu. Začala jsem to kupovat poté, co moje dcera začala chodit do školky a sedla na ní úplně každá nemoc... Byla skoro každý týden doma, pomohl jí až rybí tuk. Úplně jí to zpravilo imunitu.

Rybí olej

05.10.2013 17:05:37 | Market | odpovědět

Naše rodina užívá rybí olej v kapslích od firmy Lýsi, jsou z islandu. Musím říct, že jsou opravdu výborné a pro nás tedy i lepší než Omega 3 na našem trhu. Rybinou nejdou ani cítit a to je jen dobře. Mně i dceři to znatelně pomohlo, když naše imunita byla opravdu oslabená. Pomohlo mi to na pleť i na padání vlasů.

Rybí olej

05.10.2013 17:05:37 | Market | re 16.04.2015 22:44:04 | odpovědět

Naše rodina užívá rybí olej v kapslích od firmy Lýsi, jsou z islandu. Musím říct, že jsou opravdu výborné a pro nás tedy i lepší než Omega 3 na našem trhu. Rybinou nejdou ani cítit a to je jen dobře. Mně i dceři to znatelně pomohlo, když naše imunita byla opravdu oslabená. Pomohlo mi to na pleť i na padání vlasů.

RE: Rybí olej

15.02.2015 23:47:07 | Verča | odpovědět

Tak o Lýsi jsem už také slyšela, ale zatím s ní nemám žádné zkušenosti. Rybí olej je však určitě nutný, alespoň teď když je takové střídavé počasí a imunita musí přijímat tak velké množství vitamínů. Já už nevím, kde jsem to viděla, ale byla studie, že pokud by chtěl být člověk zdraví, měl by sníst alespoň 1 rybu denně(?) Tak jsem si řekla, že asi se fakt na to dám. A čím déle to zvažuji tím jsem presvedčena, že bych do toho měla jít, protože vitamin C nezachrání úplně všechno.

RE: RE: Rybí olej

05.03.2015 19:37:01 | Zuzana | odpovědět

Hej, Lýsi je řádně super :) Já jsem tam teď dětem koupila žvýkačky, ale i olej a tobolky a podstivo všichni papáme :) Viděla jsem testovací články a tam psali, že jsou dokonce lepší než MARŤÁNCI. Sice jsem nikdy Marťánků nekupovala, ale přesto mě to překvapilo :) Velmi se mi líbí jejich web a i to jak píší o Islandu :) ještě jsem si tedy dohledala info a zjistila jsem, že Island patří mezi země, které mají nejčistší vody :) Proto si také myslím, že je to velmi kvalitní výrobek :) Takže posilujte imunitu;) Mně už konečně prošlo akné, které stále přicházelo před menstruací, tak jsem úplně šťastná;)

RE: RE: RE: Rybí olej

16.04.2015 22:44:04 | Katka35 | odpovědět

Já jsem nikdy neměla potřebu děti cpát doplňky. Teprve teď když byla Lucka delší dobu nemocná, tak jsem surfovala na internetu, že co by tak mohlo pomoci. Nikdy jsem já taková nemocná nebyla a ani mamince se to nezdálo, tak jsem hned udělala i zázvorový sirup, nakoupila plno tablet s Céčkem, o omega jsem také uvažovala, ale nevěděla jsem že jaké. Ty od Lýsi vypadají dobře ai cenově příznivé :) Tak možná i já si odtud objednám a nejen pro Lucku ale i rovnou pro sebe, nicméně imunita je to nejdůležitější co mám :)

spc-dc@centrum.cz

28.05.2015 12:49:47 | JohankaDlo | odpovědět

Z Omega-3 doplňků můžu vřele doporučit MaxiCor ( http://eshop.farmax.cz/maxicor-tob-70-20/ ), který sama užívám :)

kapsle

24.06.2013 12:50:40 | pavlína | re 28.12.2015 20:27:08 | odpovědět

Já teď užívám kapsle s olejem z jater žraloka od firma lýsi. Brávala jsem je už nějakou dobu zpátky,je to asi 6 let co jsem byla na islandu, kde jsem na to narazila. Měla jsem problémy s imunitou a trápila mě častá únava a tohle mi na to zabralo, takže jsem byla dost překvapená, když jsem na to narazila v jedné brněnské lékárně. Když jsem se z islandu vrátila, zkoušela jsem to tu sehnat, ale bylo to bez šance. V rodině je taky vyšší výskyt srdečních chorob, tak to beru taky trochu jako prevenci

RE: kapsle

23.03.2015 18:17:24 | Zuzu | odpovědět

Pavlína - znám společnost a už jsem zvažovala i zakoupení tablet, ale ještě jsem se úplně nerozhodla :) Lysí má velmi dobré reference a zaujala mě i jejich stránka. Ono obecně rybí olej by měl sloužit k prevenci ne? Jako je to jen můj skromný odhad, ale známá lékařka říká, že bychom měli vážně buď začít pravidelně jíst rybu, ale pokud na to nemáme čas / finance, tak si alespoň zakoupit výživový doplněk s rybím olejem. Osobně jsem se zatím dívala na různé doplňky v lékárně a ptala jsem se na obsah, tak ještě se musím podívat, kolik toho obsahují produkty od Lysí, ale pravděpodobně jejich objednám a nebudu vymýšlet ;)

RE: RE: kapsle

23.09.2015 20:38:12 | Marta | odpovědět

ahoj, jak dopadl ten tvůj průzkum co do obsahu? Já jsem se tedy mrkla v Albertě a na to jakou pálku za to chtěli, tak to mělo strašně malé množství podpůrných látek. Už jsem koukala i já na ty výrobky od lýsi a asi si raději koupím kapsle. nesmrdí náhodou ten olej? Neboť mně říkali, že rybí olej sám o sobě je humus:D

RE: RE: RE: kapsle

28.12.2015 20:27:08 | Emka | odpovědět

ty jsi nikdy nezkoušej? Já jsem dětem koupila teď od lýsi rybí olej a já jsem ho zkusila, tak mě až napnulo, tak jej ředit, protože to by se poblili z toho ... já chápu, že to třeba, ale očividně ten rybí olej nic moc. Z druhé strany kamarádka říkala, že jak se dětem polepšili vlásky i nehty, takže to možná i stojí za to, protože u nás mají děti strašné nehty. Furt se jim lámou, nemluvě o tom, že dětem se i rozštěpují vlasy

Omega

03.04.2017 19:34:49 | Lucias | odpovědět

Já beru už delší dobu MaxiCor, kde je Omega3 z mořských ryb. Myslím že je to výborné řešení u nás, kde se mořské ryby tolik neji a obecně je ten jídelníček spíš nezdravý. A hlavně pokud v rodině někdo má docela silné dispozice k nemocem srdce a špatnému cholesterolu, což je bohužel můj případ, tak je prevence hodně důležitá.

Stránky jsou věnovány informacím o výživových přípravcích, vitamínech, minerálech, doplňkové a sportovní výživě a látkám rostlinného původu. Stránky mají pouze informativní charakter.

Stránky se snaží podávat kvalitní, komplexní a objektivní informace. I přesto doporučujeme, veškeré zde získané informace porovnávat s dalšími zdroji, zejména z důvodu neustálého rozvoje vědních oborů spojených s oblastí zájmu těchto stránek.

Twitter NUTRIONczFacebook.com/nutrionczInstagram.com/nutrioncz

Tento web používá soubory cookie.

Aby webové stránky fungovaly tak, jak je znáte, a abyste rychle našli to, co hledáte, a nezobrazovaly se vám produkty, které vás nezajímají, potřebujeme od vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Soubory cookie můžete zakázat (kromě technických = nutných k provozu stránek) po kliknutí na tlačítko „Nesouhlasím“. Více informací o souborech cookie...

 

Téma: RYBÍ TUK (zdroj Omega-3)... | VITAinfo