BMIAlkoholDiskuze×

VYHLEDAT

Zavřít

Aminokyseliny, kyseliny

Anabolika, steroidy

Antioxidanty

Bílkoviny, proteiny

Chemie

Enzymy, koenzymy

Hubnutí, diety, redukce

Kreatin, kre-alkalyn...

Minerální látky

PelMel

Pitný režim

Pohybový aparát

Přídatné látky, aditiva...

Řasy

Rostliny, extrakty, silice

Sacharidy

Tuky, oleje

Vitaminy

Živočišné látky, extrakty

www.nutrion.cz/info

PRO SPRÁVNOU FUNKCI STRÁNEK POVOLTE JavaScript.

Diskuze: ARTRÓZA, OSTEOPORÓZA

ARTRÓZA< strong>< p> Artróza, nesprávně lidově označována jako revma, je nejčastějším onemocněním pohybového aparátu. Výskyt a závažnost tohoto onemocnění stoupá s věkem a nejčastěji se vyskytuje u lidí nad 50 let. Artrózu řadíme mezi běžné revmatické onemocnění, které je charakterizováno určitým stupněm degenerace kloubní chrupavky, kloubního pouzdra a zároveň může postihnout i další tkáně. Přitom je artróza progresivním typem onemocnění a jeví se jako nevratná. Nejčastějším příznakem artrózy je klidová bolest kloubů nebo bolest po námaze. Podle stádia postižení je pak...

Zpět na článek: ARTRÓZA, OSTEOPORÓZA

JMÉNO - min. 5 znaků

NADPIS - min. 5 znaků

TEXT

Tři krát 1 se rovná

 

Diskuze je určena pouze pro výměnu informací a zkušeností mezi návštěvníky stránek a nevyjadřuje názory serveru.

dopis

13.12.2007 17:46:48 | dana | odpovědět

prosim o radu jak pozastavit nebo lecit ostroporozu .moc dekuji

ARTIGEL - POTRAVNÍ DOPLNĚK ÚČINNÝ K PREVENCI PROTI

24.03.2008 12:47:19 | Zuzka | odpovědět

POTRAVNÍ DOPLNĚK ÚČINNÝ K PREVENCI PROTI ARTRÓZE A PŘI REGENERACI KLOUBŮ, VAZŮ A ŠLACH Jedná se o koloidní roztok vysoce čištěného bílkovinného hydrolyzátu s vysokým obsahem aminokyselin. Roztok je doplněný hořčíkem a adekvátním množstvím vitamínů skupiny B. Dále obsahuje tripeptid glycin ? hystidin ? lysin, který stimuluje syntézu kolagenu. Předštěpené bílkovinné stavební látky jsou ve formě biosolu lépe a snadněji využitelné. Spolu s vitamíny a hořčíkem plně nahrazují úbytek kolagenu vlivem stárnutí, genetických předpokladů, těžké fyzické námahy, nadváhy, úrazu, atd.
Účinnost a přednosti Artigelu byly prokázány nejen laboratorně, ale i klinicky. Při každodenním užívání Artigelu došlo u lidí trpících artrózou k objektivnímu zlepšení stavu již ve 4. týdnu v 36, 8% a v 16. týdnu v 84, 2%. U Artigelu je dokázána nejvyšší vstřebatelnost a využitelnost organismem ze všech želatinových prostředků. Tento výrobek lze doporučit všem věkovým kategoriím, zejména pak skupině dětí a mládeže v období akcelerace růstu.
Je vhodný i pro diabetiky.
Způsob použití: Jako prevence stačí 1/2 odměrky (10ml) denně, při bolestech 1-2 odměrky Artigelu denně. Koncentrát se užívá samotný nebo se rozmíchá v džusu.
Obsah 500ml/cena 599, -kč(balení vystačí cca na 50 dávek)

osteomalácie

12.08.2011 13:32:59 | Hana | odpovědět

Přeji hezký den a mám k Vám prosbu, zda mě můžete poradit, jak léčit osteomaláci.Děkuji za odpověď.

Pomuže Hyperbarická barokomora.

09.02.2012 10:04:56 | barokomora | odpovědět

Pomuže Hyperbarická barokomora.
Výhody procedury v hyperbarické komoře:

1.Snižuje počet bílých krvinek
2.Zvyšuje oběh, kyslík a výživné látky se dostávají do celého těla
3.Spálíte 400-600 kalorií
4.Snižuje faktor nádorové nekrózy až 500krát
5.Čistí tělo od nahromaděných toxinů, jako jsou pesticidy, PCB, zbytky léků, kyselé odpady a další
6.Stimuluje imunitní systém
7.Posílení buněčné imunity (část imunitního systému)
8.Produkuje Interleukin II, Gamma interferony (protirakovinné látky)
9.Zvyšuje 2, 3, DPG ? (šíření kyslíku ve tkáních)
10.Zvyšuje rozpětí červených krvinek, které tak proudí žilami přímo do tkání
Hyperbarickou komoru můžete nyní mít i vy ve své domácnosti nebo v ordinaci lékaře či ve SPA salónu.
Pro zvýšení efektu z hyperbarické terapie Vám nabízíme spolu s přenosnou hyperbarickou komorou i kyslíkový koncentrátor.
Zvýšeného efektu z hyperbarické komory dosáhnete inhalací kyslíku během sezení.
Vyvinuté pro soukromé firmy jsou tyto kamery využívané v antarktických expedicích pro čínskou vládu.
Zahrnujíce dvojitý větrací otvor pro bezpečnější dosažení maximálního 15 PSI. 225 cm na délku a 60 cm diametrálně.
Zahrnuje nafukovací ventil.
Jeden pomocný ventil plus 1 velké okno a 2 nafukovací podhlavníky.
Nosný plášť opatřený zipy po celé délce pro jednodušší vstup a východ. (Lze s ním manipulovat, jak z vnitřní ta vnější strany komory).
Vysoce výkonnou pumpu s patentovaným zvukovým potlačením a in-line vzduchovou filtraci.
Dobrý proti:
?Periferní arteriální nedomykavost
?Před a pooperační léčba u ortopedických operací
?Před a pooperační léčba u vaskulárních operací
?Osteomyelitis
?Osteoporóza
?Neurologické potíže
?Autoimunitní potíže
Stejně tak jako u jiných metod aplikování ozonu, toto užití kombinuje metodu parní sauny a ozonovou terapi, dochází i zde k pozitivním výsledkům u mnoha onemocnění, jako jsou:
?Rakovina
?AIDS
?Diabetes
?Mrtvice
?Deprese
?Chronická únava
?Lupus
?Fibromyalgia
?Autismus
Možnosti využití:
?Medicína
?Zdravotní centra
?Domácnost
?Kancelář
?Hotel
?SPA
?Fitness
Používá se u pacientů s otravou oxidem uhelnatým, kouřovými plyny, kyanidy, vzduchovou embolií (ucpání cév vedoucí k nedokrevnosti ? ischemi příslušné části těla ? mozek, plíce, končetiny). Dále se užívá např. při náhle vzniklé poruše sluchu, při replantace (znovuspojení) traumaticky amputovaných končetin a k lepšímu hojení popálenin. Může také sloužit jako součást komplexní terapie.
Významné je také využití hyperbaroxie při akutní sinusitidě (zánět sliznice vystýlající dutiny v kostře obličeje), neprůchodnosti paranazálních dutin či Eustachovy trubice, těžkých ušních infekcích, těžkém astma, klaustrofobi a křečových onemocněních. Nejvýznamnější je však její užití při léčení bércového vředu, hojení kožních štěpů, diabetické noze a nehojících se ranách.

Hyperbarická oxygenoterapie
Hyperbarická oxygenoterapie představuje léčbu vdechováním kyslíku v přetlaku. Oproti vdechování kyslíku za normálního atmosférického tlaku, tak jak je prováděno v některých jiných zařízeních, existuje u tohoto způsobu léčby vysvětlení účinnosti na základě působení jednoduchých přírodních zákonů.
Kyslík je plyn, který je pro život člověka nezbytný. Vzduch, který běžně dýcháme, obsahuje zhruba 21% kyslíku. V plicích je tento vzdušný kyslík z největší části navázán na červené krvinky a malé množství je v krvi rozpuštěno. Červené krvinky jsou již při normálním tlaku obsazeny takřka beze zbytku, takže zvýšení koncentrace kyslíku ve vdechovaném vzduchu byť i na 100% tuto tzv. transportní kapacitu červených krvinek nezvýší. Množství rozpuštěného kyslíku v krvi je určeno atmosférickým tlakem. Z toho vyplývá, že vdechování 100% kyslíků za normálního tlaku nemá u normálně dýchajícího člověka z fyzikálního hlediska prakticky žádný efekt. Červené krvinky jsou malá tělíska přenážená krví k orgánům, kde se z nich uvolňuje kyslík, kterým jsou orgány zásobovány. Jejich velikost neumožňuje průnik do oblastí postižených zužováním cév při různých onemocněních chronických (cukrovce, ischemické chorobě dolních končetin, ateroskleróze mozkových a srdečních tepen), akutních (úrazy hlavy s poraněním mozku, devastující poranění s nutností transplantací měkkých tkání a kůže, popáleniny, omrzliny), zánětlivých (osteomyelitis, Crohnova choroba), degenerativních nebo se smíšenou příčinou vzniku. Výsledkem jsou dlouhodobě a často neúspěšné léčené bércové vředy, pooperační píštěle, nehojící se rány a kožní defekty, cévní mozkové příhody, migréna a jiné bolesti hlavy, závratě apod.
Při zvýšení tlaku nad úroveň tlaku atmosférického na dvoj- až trojnásobek dochází k významnému zvýšení množství kyslíku rozpuštěného v krvi a tento kyslík se dostane i zúženým cévním systémem do oblastí nepřístupných červeným krvinkám, čehož právě využívá léčebná metoda, kterou se zabýváme. Tím se zlepší zásobení kyslíkem tkání postižených jeho akutním nebo chronickým nedostatkem.
Léčba se provádí tak, že je pacient umístěn do tzv. hyperbarické komory, v němž pacient sedí nebo leží a z dýchacího zařízení pomocí obličejové masky vdechuje kyslík. Samotná komora je plněna vzduchem na přetlak 1, 6 atmosféry, což odpovídá tlaku, který je v 16 metrech pod vodou. Jedna procedura trvá 120 minut, pacienti absolvují podle povahy onemocnění takovýchto sezení v jedné seri průměrně 20. Během expozice si pacient může číst, poslouchat reprodukovanou hudbu nebo komunikovat s ostatními pacienty, přičemž je neustále ve vizuelním i verbálním spojení s personálem.
zdroj - www.oxylife.cz

artroza

06.03.2012 15:53:41 | čak | odpovědět

nechte si vyhledat ARTROZA A HOMOCYSTEIN

Čelistní kloub

29.08.2012 13:42:24 | Jana | odpovědět

Dobrý den. Dnes mi doktoři řeklli že mám artrozu čelistního kloubu a to mi nebylo ještě ani 20. je to normální ? Vždycky sem si myslela že toto může postihnout jen starší osoby. trochu mě to vyděsilo

Příčinou osteoporózy není nedostatek vápníku, ale nedostatek jiných živin.

26.10.2016 10:17:58 | Vladimír | odpovědět

Osteoporóza je způsobena zhoršeným metabolismem vápníku v našem těle, protože v dnešní stravě chybí důležité vitamíny a minerály, které tento metabolismus řídí. Bez nich se vápník dodaný ve stravě i doplňcích neváže v kostech a zubech (osteoporóza) a naopak se ukládá v měkkých tkáních a cévách, kde být nemá (ateroskleróza), což způsobuje infarkty a mrtvice. Často slýchané rady doporučující při osteoporóze více vápníku (mléčné výrobky a doplňky s vápníkem) tudíž celou situaci paradoxně ještě více zhoršují. Používám přístroj, který změří jaké minerály a vitamíny Vám v těle chybí. Poradím, jak je doplnit, abyste se osteoporózy trvale zbavili a současně snížili i riziko infarktu. Kontakt a dotazy na 608 155 338.

Stránky jsou věnovány informacím o výživových přípravcích, vitamínech, minerálech, doplňkové a sportovní výživě a látkám rostlinného původu. Stránky mají pouze informativní charakter.

Stránky se snaží podávat kvalitní, komplexní a objektivní informace. I přesto doporučujeme, veškeré zde získané informace porovnávat s dalšími zdroji, zejména z důvodu neustálého rozvoje vědních oborů spojených s oblastí zájmu těchto stránek.

Twitter NUTRIONczFacebook.com/nutrionczInstagram.com/nutrioncz

Tento web používá soubory cookie.

Aby webové stránky fungovaly tak, jak je znáte, a abyste rychle našli to, co hledáte, a nezobrazovaly se vám produkty, které vás nezajímají, potřebujeme od vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Soubory cookie můžete zakázat (kromě technických = nutných k provozu stránek) po kliknutí na tlačítko „Nesouhlasím“. Více informací o souborech cookie...

 

Téma: ARTRÓZA, OSTEOPORÓZA... | VITAinfo