BMIAlkoholDiskuze×

VYHLEDAT

Zavřít

Aminokyseliny, kyseliny

Anabolika, steroidy

Antioxidanty

Bílkoviny, proteiny

Chemie

Enzymy, koenzymy

Hubnutí, diety, redukce

Kreatin, kre-alkalyn...

Minerální látky

PelMel

Pitný režim

Pohybový aparát

Přídatné látky, aditiva...

Řasy

Rostliny, extrakty, silice

Sacharidy

Tuky, oleje

Vitaminy

Živočišné látky, extrakty

www.nutrion.cz/info

PRO SPRÁVNOU FUNKCI STRÁNEK POVOLTE JavaScript.


KANTARIDY (CANTHARIS)

Kantaridy - jedná se o suché, zcela dospělé brouky druhu Lytta vesicatoria - španělské mušky, které obsahují minimálně 0,7 % kantaridinu.

 

Kantaridy jsou velmi silně účinným prostředkem; prášek dráždí velmi silně pokožku a způsobuje silné otoky. Při vnitřním podání způsobuje už 5 mg kantaridinu (tj. asi 0,5 g práškovaných mušek) velmi těžké prokrvení ledvin s následným silným zánětem, které končí v lepším případě těžkým poškozením ledvin. Je-li však možnost dialýzy, pacient žije, v horším případě končí záležitost smrtí.

 

Kantaridy jsou velmi nebezpečným prostředkem, jehož obliba v poslední době roste a dostávají se ve formě přísad k různým povzbuzujícím prostředkům na pulty sexshopů.

 

Kantaridy nezvyšují libido působením na centrální nervový systém, ale jejich efekt je místně silně dráždivý: po jejich podání nastává perzistující masivní erekce, která neodeznívá ani po několika orgasmech, ejakulát bývá smíšen s krví a po několika hodinách lze pozorovat začátek ledvinného selhávání.

aFK

Diskuze » KANTARIDY (CANTHARIS)

Mohlo by Vás zajímat...


Stránky jsou věnovány informacím o výživových přípravcích, vitamínech, minerálech, doplňkové a sportovní výživě a látkám rostlinného původu. Stránky mají pouze informativní charakter.

Stránky se snaží podávat kvalitní, komplexní a objektivní informace. I přesto doporučujeme, veškeré zde získané informace porovnávat s dalšími zdroji, zejména z důvodu neustálého rozvoje vědních oborů spojených s oblastí zájmu těchto stránek.

Twitter NUTRIONczFacebook.com/nutrionczInstagram.com/nutrioncz

KANTARIDY (CANTHARIS)